Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia „Nowe kwalifikacje mieszkańców Aglomeracji Opolskiej – nowe możliwości dla regionu”

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu rozpoczął rekrutację na bezpłatne szkolenia adresowane do mieszkańców Aglomeracji Opolskiej; realizowane w ramach projektu  „Nowe kwalifikacje mieszkańców Aglomeracji Opolskiej – nowe możliwości dla regionu” współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego.

Do udziału w bezpłatnych szkoleniach zapraszamy osoby dorosłe; zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych bez względu na status Uczestnika/czki na rynku pracy. Wsparciem w projekcie zostaną objęte osoby zamieszkałe, pracujące, nieaktywne, jak i bierne zawodowo, w tym również osoby bezrobotne i uczące się z terenu Aglomeracji Opolskiej.

W ramach projektu przewidziano dwa szkolenia:

  • DEKARZ-BLACHARZ (przygotowanie do zawodu) z uprawnieniami montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych
  • HYDRAULIK-MONTER INSTALACJI SANITARNYCH (wod. kan.,c.o.) – szkolenie na uprawnienia ciepłownicze, świadectwo kwalifikacji E.

wzdz_szkolenia_info_na_fb.jpeg

ulotka jpeg.jpeg

Do pobrania: PDFUlotka AO - A4.pdf (332,24KB)

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 22-05-2017 13:30 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 22-05-2017 13:39
Przewiń do góryPrzewiń do góry