Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Strzeleczki

W dniu 18 października 2017 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy oświaty oraz emerytowani nauczyciele i emerytowani pracownicy szkół. Wszystkich przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka.

Impreza rozpoczęła się programem artystycznym z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Komornikach, przygotowanym przez panią Annę Molendę.. Uczniowie uświetnili ten dzień występem wokalnym.

Po części artystycznej Wójt Gminy Strzeleczki wręczył listy gratulacyjne i nagrody dyrektorom szkół oraz przedszkola, dziękując im za trud i zaangażowanie w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży. Wyróżnieni zostali:

  • Dorota Olszewska- dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach
  • Marzena Ficek - dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrej
  • Iwona Chojnacka - dyrektor Szkoły Podstawowej w Racławiczkach
  • Jolanta Isalska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Zielinie
  • Magdalena Daniel – dyrektor Publicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Strzeleczkach
  • Roman Nocoń - dyrektor Szkoły Podstawowej w Komornikach
  • Bernard Riedel – wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach.

Wyróżnieni zostali również nauczyciele i pracownicy obsługi. Słodki upominek został wręczony przez Wójta Gminy Strzeleczki emerytowanym pedagogom i pracownikom oświaty.

W uroczystości wzięło udział 148 osób, z czego 52 osoby to emeryci, którzy mieli okazję powspominać lata swojej aktywności zawodowej i spotkać się po latach przy wspólnym obiedzie i kawie.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 19-10-2017 08:59 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 19-10-2017 09:01
Przewiń do góryPrzewiń do góry