Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Placówka Terenowa KRUS w Strzelcach Opolskich informuje, że obsługa Punktu informacyjnego w Strzeleczkach w miesiącu kwietniu ze względu na okres świąteczny ulega zmianie. Obsługa punktu będzie zapewniona w dniu 03.04.2023 r. w godzinach 9:00 - 12:00 w Pałacyku Gminnego Ośrodka Kultury.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Zostań Superbohaterem! Zbiórka krwi dla chorego dziecka.

Nie przeraża cię widok krwi i chcesz pomagać innym? Koniecznie przyłącz się do naszej akcji i zostań SUPERBOHATEREM gminy Strzeleczki! 4 listopada w godzinach od 10.00 - 14.00 organizujemy zbiórkę drogocennego leku jakim jest krew, aby pomóc w walce z ciężką chorobą mieszkańcowi naszej gminy Pawełkowi Majewskiemu.

Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strzeleczkach stanie specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Każdy, kto przyłączy się do naszej akcji dostanie przygotowaną z tej okazji naklejkę Superbohatera gminy Strzeleczki.

plakat zbiórka krwi.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 01-11-2017 11:46 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 01-11-2017 11:49
Przewiń do góryPrzewiń do góry