Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

„Maluch Plus” - rozpoczyna się nabór wniosków o dofinansowanie

Informujemy, iż Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło otwarty konkurs ofert, w ramach którego można uzyskać wsparcie finansowe na zadania z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2018.

„MALUCH+” 2018 to program mający na celu pomoc w rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.

Program skierowany jest m.in. do osób prawnych, osób fizycznych, jak i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej (w tym uczelnie). W zakresie realizacji projektu można otrzymać dofinansowanie nawet do 80% kosztów zadań z wybranego modułu:

  • Moduł 3 – dotyczy tworzenia nowych miejsc opieki przez osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (w tym uczelnie) oraz zapewnienia funkcjonowania tych miejsc, a także samo utworzenie miejsc;
  • Moduł 4 – zapewnienie funkcjonowania miejsc w instytucjach opieki utworzonych przez osoby fizyczne, osoby prawne, i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (w tym uczelnie).

Oferty należy składać w terminie do 17 listopada 2017 r. w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w formie papierowej (osobiście lub pocztą) lub elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP (z wykorzystaniem profilu zaufanego lub za pomącą podpisu elektronicznego weryfikowanego certyfikatem kwalifikowanym). 

Szczegółowe informacje o programie, konkursie, a także formularz oferty można znaleźć  na stronach internetowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – www.mpips.gov.pl oraz Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego - www.opole.uw.gov.pl .

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 07-11-2017 15:07 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 07-11-2017 15:16
Przewiń do góryPrzewiń do góry