Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Spotkanie opłatkowe Koła Emerytów

14 grudnia w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbyło się przedświąteczne spotkanie zorganizowane dla członków Koła Emerytów i Rencistów w Strzeleczkach.

Spotkanie rozpoczął Pan Karol Spałek - Prezes Parafialnego Koła Emerytów i Rencistów. Po przywitaniu uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu  w wykonaniu uczniów klasy III b gimnazjalnej pod kierownictwem pani Agnieszki Koliskiej. Na spotkaniu obecna była również dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach, pani Dorota Olszewska.

Proboszcz Parafii p.w. Św. Marcina w Strzeleczkach ks. Jan Buhl wprowadził uczestników w bożonarodzeniowy nastrój  przez dzielenie się tradycyjnym opłatkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.

O uczestnikach spotkania nie zapomniał również Wójt Gminy Strzeleczki Pan Marek Pietruszka, który zawsze chętnie uczestniczy w spotkaniach Parafialnego Emerytów i Rencistów ze Strzeleczek. Wszystkich uczestników serdecznie przywitał oraz życzył zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy wspólnym śpiewaniu kolęd, przy gorącym posiłku oraz słodkim poczęstunku.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 15-12-2017 12:50 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 15-12-2017 12:54
Przewiń do góryPrzewiń do góry