Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Trwają prace remontowe w Urzędzie Gminy

Informujemy Państwa, iż od dnia 21.05.2018 r. rozpoczął się kolejny etap prac budowlanych polegających na przebudowie budynku Urzędu Gminy.

W związku z powyższym dostęp do skrzydła A budynku Urzędu pozostaje w tym czasie utrudniony, aczkolwiek wszystkie sprawy nadal są realizowane na bieżąco.

Prace budowlane obejmują m.in.
- wymianę konstrukcji schodów na klatce schodowej,
- licowanie i malowanie ścian klatki schodowej na piętrze i poddaszu budynku,
- wymianę posadzek na piętrze i poddaszu budynku,
- wymianę stolarki drzwiowej w pomieszczeniach biurowych.

Z uwagi na powyższy zakres prac, w pewnym okresie robót, wejście do budynku części A Urzędu jest możliwe wyłącznie korytarzem od strony części B budynku, o czym informuje oznakowanie.

Prace remontowe wykonywane są przez firmę RAJBUD Rajmund Jegiołka z siedzibą w Leśnicy, z terminem ich zakończenia do sierpnia br., a po jego zakończeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z estetycznego obiektu i być obsługiwani w znacznie bardziej komfortowych warunkach.

Poprzez przebudowę budynku Urzędu pragniemy polepszyć warunki pracy jak i obsługi mieszkańców gminy, a także uatrakcyjnić wizerunek Urzędu, aby stał się bardziej przyjazny i dostępny wszystkim osobom korzystającym z usług administracji. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość w tym względzie.

Opublikował(a): Łukasz Borsuk Data publikacji: 15-05-2018 11:24 Modyfikował(a): Justyna Waligóra Data modyfikacji: 11-07-2018 13:13
Przewiń do góryPrzewiń do góry