Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Spotkanie w nagrodzonej bibliotece

Na zaproszenie kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach, w nagrodzonej bibliotece w Zielinie,  spotkały się   osoby o wielkim sercu, które pomogły zdobyć  zaszczytne I miejsca w konkursie  „O tytuł najlepszej wiejskiej filii bibliotecznej w woj. opolskim”.   Pani Teresa Pawłowska przyjęła z rąk kierownika GBP,  Bogumiły Becker- Kalicińskiej kwiaty i pamiątkowy list gratulacyjny.  W liście zostało podkreślone, że jest to też nagroda dla całej społeczności i sympatyków biblioteki. Życzyła również, pani kierownik,  wielu sukcesów w pracy zawodowej, w życiu osobistym i aby grono przyjaciół Biblioteki stale się  zwiększało.

W spotkaniu uczestniczyli:  Pan Wójt Marek Pietruszka, Pani Dyrektor Szkoły  Jolanta Isalska, Pani Sołtys Małgorzata Ernst, Pani Marzenna Stein, Pan Kazimierz Pawłowski i Pan Marcin Cebula.

W spotkaniu uczestniczyły również bibliotekarki gminy Strzeleczki. Może kolejna filia biblioteczna skusi się do uczestnictwa w konkursie o tytuł najlepszej w województwie.

DSC01309.jpeg DSC01314.jpeg DSC01315.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 23-05-2018 13:10 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 23-05-2018 13:14
Przewiń do góryPrzewiń do góry