Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Zakończenie Sezonu Artystycznego 2017/2018

Czerwiec dla uczestników wszystkich grup artystycznych działających przy GOK-u był miesiącem ostatnich prób, spotkań, rozmów. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał Dyplom, który potwierdził wzorowe uczestnictwo w zajęciach. Uczestnicy przyznali, że czasem bywało ciężko, po całym dniu zajęć szkolnych nie mieli ochoty przyjść na próbę, często wtedy pomogli rodzicie, którzy niejednokrotnie mobilizowali i dopingowali swoje pociechy. Można powiedzieć, że do samego końca dotrwali najwytrwalsi, którzy odkryli w sobie nową pasję, albo pogłębiali nabyte już umiejętności i realizowali po prostu marzenia. Patrząc na frekwencję uczestników, którzy ukończyli w czerwcu zajęcia, a wcześniej zaprezentowali się również podczas Dni Gminy Strzeleczki można śmiało stwierdzić, że poziom osiągnięty przez uczestników wszystkich zajęć był bardzo wysoki. Dziewczyny z grupy wokalnej „Wokaliza” wzięły udział w Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu Piosenki, gdzie zostały wyróżnione. Sekcja Karate liczyła tylko 3 miesiące i po krótkim czasie od jej utworzenia mogliśmy podziwiać ich umiejętności oraz precyzję określonych pozycji wytrenowanych przez Senseja. Zakończenie zajęć teatralnych i plastycznych odbyło się wspólnie. Grupa teatralna zaprezentowała swoje nowe przedstawienie „Paweł i Gaweł po śląsku”, natomiast uczestnicy zajęć plastycznych wykonali śliczne babeczki. 2 starsze grupy taneczne miały swoje zakończenie tuż przed Dniami Gminy, ostatnią próbą była próba generalna przed występem pod namiotem na boisku sportowym z okazji święta Strzeleczek. Jak pamiętamy dziewczyny i dwóch chłopaków pokazali swoje układy na światowym poziomie. Wczoraj miało miejsce zakończenie grup tanecznych najmłodszych mieszkańców gminy. Grupy przedstawiły swoim rodzinom układy, które nauczyły się w ciągu ostatnich prób. Niespodzianką była Salsa wspólna z rodzicami, a raczej tylko z mamami, gdyż tatusiowie nie odważyli się zatańczyć:).

Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach i jednocześnie zapraszamy do korzystania z oferty wakacyjnej, ale również do zapisywania się we wrześniu na zajęcia w nowym sezonie artystycznym.

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 27-06-2018 14:05 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 27-06-2018 14:09
Przewiń do góryPrzewiń do góry