Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Wakacje pełną parą

Już połowa wakacji za nami, a w naszej gminie nie zwalniamy tempa. Atrakcje przygotowane specjalnie  z myślą dla naszych najmłodszych mieszkańców, cieszą się z wyjazdu na wyjazd coraz to większą liczbą zainteresowanych.

Tekst: Za nami wycieczki takie jak Rolkowisko w Opolu czy Rejs Statkiem po Odrze. Jednakże kolejny miesiąc zapowiada się równie interesująco. Basen, Park Linowy, Kino oraz jedno z największych wydarzeń tegorocznych wakacji: Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Oprócz licznych wycieczek, dużą popularnością cieszą się organizowane zajęcia świetlicowe. Od poniedziałku do piątku dzieci aktywnie i ciekawie spędzają swój wolny czas. Uczą się jak pracować w grupie, poznają miejscowe atrakcje, a przede wszystkim dobrze się bawią. Całkowitą nowością w tym roku są zajęcia między-świetlicowe. Uczestnicy każdej z nich mają okazję nawiązać nowe znajomości, ale również poznają inne miejscowości, zwyczaje. Celem tych spotkań jest integracja, umiejętność zdrowej rywalizacji, ale również rozrywka i miłe spędzanie czasu w większym gronie.

Serdecznie zapraszamy do dalszego aktywnego korzystania z naszej oferty, ale również mamy nadzieje, że nie zabranie Was na imprezie zorganizowanej na zakończenie wakacji pod hasłem „Pożegnanie Lata”, która odbędzie się 1 września.

01 wakacje gok.jpeg 02 wakacje gok.jpeg 03 wakacje gok.jpeg 04 wakacje gok.jpeg 05 wakacje gok.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 07-08-2018 09:08 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 07-08-2018 09:12
Przewiń do góryPrzewiń do góry