Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Posumowanie wakacji

Przez ostatnie dwa miesiące codziennie odbywały się zajęcia organizowane w naszych placówkach. Dzieci między innymi poznawały tutejszą kulturę i tradycję, rozwijały swoją wyobraźnię, a przede wszystkim nie marnowały czasu przed ekranem komputera. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Warsztaty plastyczne, kulinarne, wokalne, konkursy z nagrodami licznie przyciągały wszystkich zainteresowanych. W tym roku po raz pierwszy Dyrektor GOK zaproponowała zajęcia między – świetlicowe, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieci z całej gminy integrowały się we wszystkich placówkach, korzystając z przygotowanej dla nich oferty. Były rozgrywki w Dobrej, Pisarzowicach, Kujawach, ogniska w Ścigowie, Komornikach i Mosznej, zwiedzanie stadniny koni, zajęcia z Radczynią Prawną w Strzeleczkach oraz na zakończenie dzieci ze Ścigowa, Racławiczek i Komornik spędziły noc w Domu Kultury w Racławiczkach.

Oprócz oferty stacjonarnej w każdą środę odbywały się wycieczki, które umożliwiały aktywne spędzanie czasu np. grając w tenisa lub próbują swoich sił w parku linowym. Od kilku lat największą popularnością cieszy się wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, który i tym razem dostarczył wszystkim wiele wrażeń.

Na podsumowanie tegorocznych wakacji w naszej gminie, 1 września odbył się festyn z okazji Pożegnania Lata z licznymi atrakcjami.

Fotorelacja: Podsumowanie Wakacji 2018 galeria zdjęć

Statystyki z wakacji 2018:

Ilość uczestników zajęć świetlicowych we wszystkich placówkach GOK:

Lipiec: 1055

Sierpień: 869

Ogółem: 1924

(najwięcej odwiedzin zanotowaliśmy w Świetlicy w Ścigowie).

W ciągu tegorocznych wakacji odbyło się 8 wyjazdów autokarowych w których wzięło udział 370 osób.

Dziękujemy uczestnikom zarówno wycieczek jak i zajęć świetlicowych, za wspólną zabawę i zachęcamy do śledzenia naszej oferty warsztatów i zajęć w nadchodzącym roku szkolnym.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 03-09-2018 13:51 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 03-09-2018 13:58
Przewiń do góryPrzewiń do góry