Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Zapraszamy na spotkanie informacyjne programu "Czyste Powietrze"

Zapraszamy na spotkanie informacyjne programu "Czyste Powietrze"

ekodopłaty.jpeg

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu przeprowadza spotkania informacyjne dla mieszkańców opolszczyzny we wszystkich Gminach z zakresu Programu Priorytetowego NFOŚiGW „Czyste Powietrze”.

Celem programu jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program tym samym skupia się na termoizolacji budynków, wymianie starych pieców i kotłów na kotły na paliwa stałe, węzły cieplne, systemy ogrzewania elektrycznego, kotły olejowe, kotły gazowe kondensacyjne, pompy ciepła powietrzne, pompy ciepła odbierające ciepło z gruntu lub wody, a także na montażu OZE tj. instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.

Forma wsparcia finansowego: dotacja, pożyczka.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 października 2018 r. o godzinie 18.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach (Rynek 4, 47-364 Strzeleczki).

Serdecznie zapraszamy.

Ulotka informująca o programie do pobrania pod linkiem:

https://www.mos.gov.pl/fileadmin/user_upload/mos/Aktualnosci/2018/wrzesien_2018/Czyste_powietrze/Czyste_powietrze_ulotka.pdf

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 05-10-2018 13:03 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 05-10-2018 13:07
Przewiń do góryPrzewiń do góry