Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Strzeleczkach

logo prow nowe.jpeg

Gmina Strzeleczki zakończyła realizację projektu „Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Strzeleczkach” polegającego na zakupie sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania świetlicy.

W ramach projektu wyposażono świetlicę w dwa komputery stacjonarne wraz z monitorami i jedną drukarkę kolorową laserową oraz biurka komputerowe i krzesła. Komputery te będą z dostępem do darmowego internetu. Ponadto zakupiono aparat fotograficzny – cyfrową lustrzanką, a w komputerach zainstalowano program do obróbki zdjęć. Pozwoli to w przyszłości na zorganizowanie szkolenia z zakresu fotografii, obróbkę zdjęć do planowanej strony internetowej Odnowy Wsi Strzeleczki i koła Związku Kobiet Śląskich lub organizację w pomieszczeniu świetlicy wystawy fotograficznej np. zabytków miejscowości Strzeleczki. W celu uatrakcyjnienia zajęć świetlicowych prowadzonych dla dzieci zakupiono telewizor i odtwarzacza blue ray/dvd.

Po wyposażeniu świetlica będzie nieodpłatnie udostępniana mieszkańcom Strzeleczek, dzieciom i młodzieży w czasie zajęć świetlicowych oraz innym użytkownikom, takim jak Związek Śląskich Kobiet Wiejskich koło Strzeleczki, grupie Odnowy Wsi Strzeleczki oraz TSKN koło Strzeleczki.


 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 25-05-2012 08:48 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 25-05-2012 08:58
Przewiń do góryPrzewiń do góry