Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Weekend Kobiet

2 marca w godzinach od 9:30 do ok. godziny 13:00 odbędą się warsztaty stylu dla kobiet. Tematyka zajęć skupiać się będzie na wskazówkach dotyczących doboru odpowiednich fasonów oraz kolorów do określonego typu sylwetki, umiejętności tworzenia zestawów ubrań oraz przemyślanych zakupów. Uczestniczki poznają podstawy zarządzania szafą oraz skupią się na takich zagadnieniach jak: wizerunek a pewność siebie lub jak stworzyć indywidualny styl. Warsztaty poprowadzi Ewa Nierzwicka – właścicielka Inner stylists, stylistka Galerii Mokotów, obecnie zajmuje się kreowaniem wizerunku osób medialnych, indywidualnych oraz prowadzeniem warsztatów w tym zakresie.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Koszt to 15 zł./os Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 77 466 96 96, zapisy w biurze GOK w Strzeleczkach.

3 marca w Sali GOK w Strzeleczkach odbędą się występy gwiazd. Od godziny 16:00 na scenie wystąpi Natalia Asman – młoda piosenkarka z Krapkowic, której korzenie wywodzą się ze Strzeleczek. Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych organizowanych w kraju i za granicą. Artystka na scenie tutejszego ośrodka kultury wystąpi w programie rozrywkowym. Następnie około godziny 16:30 w autorskim programie Śląski humor i piosenka zaprezentuje się zespół kabaretowo – folklorystyczny Śląskie Trio Piotra Szefera. Zespół od wielu lat podczas swoich występów dostarcza słuchaczom niezapomnianych wrażeń promując przy tym śląską kulturę. Tym razem będziemy ich mogli zobaczyć w repertuarze specjalnie dla kobiet. Nie mniej jednak zapraszamy również Panów na wspólne celebrowanie tego pięknego święta.

dzień kobiet 2019.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 20-02-2019 12:50
Przewiń do góryPrzewiń do góry