Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Warsztaty oraz konkurs kroszonkarski

kroszonkarski1.jpeg

DOCREGULAMIN KK 2019.doc (29,00KB)
 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty kroszonkarskie, które odbędą się 29 marca oraz do udziału w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim, który odbędzie się 3 kwietnia.  

Tekst: W piątek 29 marca o godzinie 15:30 w Sali Domu Kultury w Strzeleczkach odbędą się po raz pierwszy warsztaty kroszonkarskie. Organizatorzy zaprosili do współpracy lokalnych twórców, którzy zaprezentują uczestnikom zajęć różne sposoby tworzenia ciekawych wzorów na skorupkach jaj. Osoby biorące udział w warsztatach zapoznają się nie tylko z tradycyjną metodą tworzenia kroszonek metodą rytowniczą, ale będą mogli też przyjrzeć się w jaki sposób powstają niezwykłe ażurkowe wzory na wydmuszkach.

Ciekawą techniką jest takie zdobienie skorupek jaj woskiem oraz sitowiem. Z tymi sposobami również będzie można się zapoznać podczas warsztatów.

Udział w zajęciach jest doskonałą okazją do  rozwinięcia swoich umiejętności przed Gminnym Konkursem Kroszonkarskim, który odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku od godziny 9:30 w Domu Kultury w Strzeleczkach. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w obu imprezach.

Obowiązują zapisy na oba wydarzenia, które odbywają się w biurze GOK. Więcej informacji pod numerem telefonu 77466 96 96.

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 12-03-2019 15:01 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 29-03-2019 12:11
Przewiń do góryPrzewiń do góry