Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Zapraszamy na Dni Gminy Strzeleczki

        Podczas Dni Strzeleczek przeprowadzona zostanie także zbiórka charytatywna na rzecz Pascala Boronowskiego z Mosznej, który cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Każdy z nas może pomóc. Udział w imprezie jest nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do udzielenia wsparcia osobie, która go potrzebuje.  

         W sobotę, 1 czerwca, impreza rozpocznie się sportowym akcentem – tego dnia odbędą się doroczne biegi dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki. Każdy uczestnik zawodów otrzyma upominek. Z okazji Dnia Dziecka o 17.30 naszą sceną zawładną Smerfy i zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 19.00 dla mieszkańców wystąpi zespół Bajery, który z pewnością zapewni dużą dawkę humoru i pozytywnej energii. Zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy, będzie zabawa taneczna z zespołem Eliot.

      Niedzielne biesiadowanie rozpocznie się od występów najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Na scenie pojawią się dzieci z przedszkola w Strzeleczkach, laureaci IV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, grupy taneczne działające przy GOK w Strzeleczkach oraz doskonale znany wszystkim zespół Wokaliza. Ponadto swoje umiejętności zaprezentuje też sekcja karate tradycyjnego, która działa przy Gminnym Ośrodku Kultury  w Strzeleczkach.  O 16.00 na scenie pojawi się zwycięzca X edycji Mam Talent Lukas Gogol w duecie z Grzegorzem Kuryłą, a już o 17.15 rozpocznie się  biesiada śląska z zespołem HaNuta. 

         O godzinie 19.00 na naszej scenie wystąpi Toby z Monachium,  popularny artysta znany publiczności w Polsce jak i za granicą. Na zakończenie dwudniowej imprezy zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną, z zespołem Rodos, która potrwa do godziny 1.00.

          W trakcie trwania imprezy zapraszamy także do korzystania z innych atrakcji: wesołego miasteczka, dmuchanych placów zabaw i zjeżdżalni a także ze stoisk gastronomicznych i handlowych.  

pascal (1).jpeg

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 21-05-2019 14:39 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 23-05-2019 08:49
Przewiń do góryPrzewiń do góry