Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Zapraszamy na Dni Gminy Strzeleczki

        Podczas Dni Strzeleczek przeprowadzona zostanie także zbiórka charytatywna na rzecz Pascala Boronowskiego z Mosznej, który cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Każdy z nas może pomóc. Udział w imprezie jest nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do udzielenia wsparcia osobie, która go potrzebuje.  

         W sobotę, 1 czerwca, impreza rozpocznie się sportowym akcentem – tego dnia odbędą się doroczne biegi dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki. Każdy uczestnik zawodów otrzyma upominek. Z okazji Dnia Dziecka o 17.30 naszą sceną zawładną Smerfy i zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 19.00 dla mieszkańców wystąpi zespół Bajery, który z pewnością zapewni dużą dawkę humoru i pozytywnej energii. Zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy, będzie zabawa taneczna z zespołem Eliot.

      Niedzielne biesiadowanie rozpocznie się od występów najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Na scenie pojawią się dzieci z przedszkola w Strzeleczkach, laureaci IV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, grupy taneczne działające przy GOK w Strzeleczkach oraz doskonale znany wszystkim zespół Wokaliza. Ponadto swoje umiejętności zaprezentuje też sekcja karate tradycyjnego, która działa przy Gminnym Ośrodku Kultury  w Strzeleczkach.  O 16.00 na scenie pojawi się zwycięzca X edycji Mam Talent Lukas Gogol w duecie z Grzegorzem Kuryłą, a już o 17.15 rozpocznie się  biesiada śląska z zespołem HaNuta. 

         O godzinie 19.00 na naszej scenie wystąpi Toby z Monachium,  popularny artysta znany publiczności w Polsce jak i za granicą. Na zakończenie dwudniowej imprezy zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną, z zespołem Rodos, która potrwa do godziny 1.00.

          W trakcie trwania imprezy zapraszamy także do korzystania z innych atrakcji: wesołego miasteczka, dmuchanych placów zabaw i zjeżdżalni a także ze stoisk gastronomicznych i handlowych.  

pascal (1).jpeg

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 21-05-2019 14:39 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 23-05-2019 08:49
Przewiń do góryPrzewiń do góry