Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Informacja o przedłużeniu terminu składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu

Informacja o przedłużeniu terminu składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu

Informujemy że wydłużamy termin składania wniosków o dofinansowanie na unieszkodliwianie azbestu do dnia 31.03.2020 r. Wniosek mogą złożyć właściciele nieruchomości na której znajduje się azbest.

Osoby pragnące pozbyć się azbestu z terenu nieruchomości położonych na terenie Gminy Strzeleczki w roku 2020 r., w terminie do dnia 31.03.2020 r. zobowiązane są do złożenia kompletu uzupełnionych dokumentów tj.:

 - wniosek,

 - wykaz nieruchomości objętych wnioskiem,

 - ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest,

- dokumentacja fotograficzna wykonaną w kolorze przedstawiająca budynki, z których zamierza się usunąć azbest bądź miejsca, w których został on zdeponowany (zdjęcia można przesyłać drogą mailową na adres a.popek@strzeleczki.pl lub załączać na elektronicznych nośnikach danych, wykonane fotografie powinny dokładnie odzwierciedlać stan faktyczny, a w przypadku zalegania pokrywy śnieżnej zdjęcia można załączyć do wniosku w późniejszym terminie),

 - oświadczenie.

W związku z koronawirusem, prosimy o wydrukowanie załączników znajdujących się poniżej, wypełnienie, a następnie zeskanowanie lub wykonanie zdjęć dokumentów oraz wysłanie na adres mailowy: a.popek@strzeleczki.pl do dnia 31.03.2020 r., w tytule wiadomości należy wpisać „wniosek o dofinansowanie na unieszkodliwianie wyrobów azbestowych”.

Oryginały dokumentów należy zachować i dostarczyć, gdy minie pandemia koronawirusa i urząd będzie funkcjonował jak zazwyczaj.

W przypadku pytań, informacji udziela Agnieszka Popek, nr telefonu: 77 407 66 65.

Załączniki :

DOCXWniosek- azbest 2020.docx (21,70KB)

XLSzałącznik 1 do wniosku.xls (25,00KB)

DOCzałacznik 2 do wniosku - oświadczenie.doc (26,00KB)

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 25-03-2020 12:51 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 25-03-2020 16:51
Przewiń do góryPrzewiń do góry