Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Sobotnie „Pożegnanie lata” już za nami…

W sobotę 5 września od godziny 1400 na boisku LKS w Strzeleczkach nieśmiało zaczęli pojawiać się pierwsi chętni do wspólnego świętowania, które rozpoczęli Ruphert i Rico- klauni z The Clown Circus Show. Przygotowali oni dla najmłodszych szereg gier, zabaw ruchowych i tanecznych, w które zaangażowali całe rodziny. Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami,  obsypane konfetti a chętni mieli również pomalowane włosy. 

Kolejną atrakcją przygotowaną przez GOK Strzeleczki była wizyta 2 alpak o imieniu Tor i Bambi.  Pani Karolina opowiadała o tym, jak należy się opiekować tymi zwierzętami, co lubią a czego nie, jak się odżywiają. Chętni mieli okazję nakarmić alpaki oraz pójść z nimi na krótki spacer, pod okiem ich opiekunki.

Wielkie zainteresowanie  wzbudził tor przeszkód, konkurs z nagrodami, w którym wzięło udział około 80 dzieci. Przygotowany był w dwóch wersjach: dla młodszych i starszych dzieci. Aby go pokonać należało m.in. przejść po równoważni, w tunelu, pokonać slalom na rowerku biegowym, trafić piłką do celu... Wszyscy zawodnicy świetnie się spisali i zostali uhonorowani medalem wręczonym przez Wójta Marka Pietruszkę oraz zostali obdarowani wybraną przez siebie nagrodą.

Dla tych dzieciaków, którzy energii mieli aż  nadto czekały darmowe dmuchańce. Rodzice w tym czasie, mogli odpocząć przy kawie i cieście. Na koniec festynu każdy został poczęstowany kiełbaską z grilla.

Na szczególną uwagę  zasługują strażacy z OSP Strzeleczki z Komendantem Gminnym Romanem Wyszka oraz drużyna LKS Strzeleczki z Prezesem Adrianem Suchanem , którzy  pomogli w organizacji sobotniej imprezy.  Serdeczne podziękowania dla Nich.

To była udana impreza! Dziękujemy za liczne przybycie :)

Zdjęcie 1.png Zdjęcie 2.png Zdjęcie 3.png

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 10-09-2020 09:04 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 10-09-2020 12:11
Przewiń do góryPrzewiń do góry