Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Informacja o realizowaniu wywiadów bezpośrednich przez rachmistrzów

Przechwytywanie 2.png

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje możliwość przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami w terenie. Przeprowadzanie spisu rolnego tą metodą będzie realizowane z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarnych.

Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyraża obawę przed bezpośrednim kontaktem, rachmistrz poinformuje go o obowiązku udziału w spisie, który może być zrealizowany w formie wywiadu telefonicznego.

W przypadku gdy rachmistrz pozyska informację, że użytkownik gospodarstwa rolnego jest objęty kwarantanną lub izolacją domową wywiad będzie przeprowadzony przez telefon.

Tożsamość rachmistrza spisowego można potwierdzić poprzez:

1.   Okazanie przez rachmistrza identyfikatora zawierającego m. in zdjęcie rachmistrza, imię i nazwisko, nr identyfikatora, podpis Dyrektora Urzędu Statystycznego

2.   Stronę internetową pod adresem https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/

3.   Infolinię pod numerem 22 279 99 99 (od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 20:00)

Rolnicy, którzy wolą spisać się sami mogą dokonać samospisu w domu lub w Urzędzie Gminy.

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 12-10-2020 14:14 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 12-10-2020 14:13
Przewiń do góryPrzewiń do góry