Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Pamiętamy o Seniorach

Seniorom z Parafialnego Koła Emerytów i Rencistów ze Strzeleczek , którego przedstawicielem jest Pan Karol Spałek , oraz Koła Emerytów i Rencistów z Dobrej na czele z Panią Karwot  z inicjatywy Wójta Marka Pietruszki oraz zarządu tych kół, zostały przygotowane paczki świąteczne  a następnie doręczone seniorom przez pracowników GOK.

Każda paczka składała się z  koszyczka wypełnionego smakołykami oraz przypominającego Święta Bożego narodzenia kwiat gwiazda betlejemska.  Podarunek otrzymali również seniorzy i seniorki, którzy uczestniczyli w zajęciach i spotkaniach organizowanych przez GOK Strzeleczki.

Wszystkim mieszkańcom życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych najmniejszych, siły i radości na każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku 2021.

Seniorzy paczki świateczne (1).jpegseniorzy paczki świąteczne 2.jpegSeniorzy paczki świateczne (3).jpegSeniorzy paczki świateczne (4).jpeg

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 17-12-2020 14:25 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 17-12-2020 14:25
Przewiń do góryPrzewiń do góry