Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

COOLturowe Ferie Zimowe

Za nami drugi dzień COOLturowych Ferii Zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strzeleczkach. We wtorek uczestnicy mieli okazję tworzyć własne maski karnawałowe, każdy według swojego pomysłu, jednak pod czujnym okiem instruktorek. Pracownicy GOK podczas warsztatów bardzo dokładnie instruowali dzieci, które poprzez aplikację zoom odtworzyły swoje pomysły, wzorując się na wskazówkach i podpowiedziach instruktorów. Materiały, z których tworzono prace były przeróżne: cekiny, kolorowe piórka, różnokolorowe brokaty, koraliki, bibuła, tekturowe talerze, bądź kartonowe maski.  Dzieci były bardzo zaangażowane, a powstałe prace okazały się bardzo kreatywne i naprawdę profesjonalne.

Wczoraj w Sali GOK w Strzeleczkach odbył się Gminny Bal Maskowy w wersji on-line. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu wiele najmłodszych mieszkańców gminy bawiło się w swoich domach, w rytm muzyki odtwarzanej w sali Ośrodka Kultury. Najpierw do tańca zaprosił klaun-animatorka Czasu Wolnego SKIBIDIBI. Uczestnicy balu w kolorowych i bardzo pomysłowych strojach, brali aktywny udział w grach i zabawach. Poprzez kamerę internetową dało się zauważyć, że wystój w domach z okazji balu był karnawałowy. Wiszące serpentyny i balony zdobiły pokoje dzieci. Pracownicy GOK również zadbali o wystrój sali, który chociaż na chwilę przypominał poprzednie lata, gdzie wspólnie bawiliśmy się w Ośrodku Kultury.

Serdecznie dziękujemy również rodzicom i dziadkom którzy chętnie angażują się w organizację COOLturowych ferii z GOK, w swoich domach.

Zapraszamy na ostatni cykl zajęć on-line w piątek od godz. 10:30

Do zobaczenia.

Poniżej fotorelacja z ferii on-line.

Zdjęcie nr 1.jpeg

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 14-01-2021 11:33 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 14-01-2021 11:30
Przewiń do góryPrzewiń do góry