Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Serdecznie zapraszamy na DNI GMINY

Dni Gminy Strzeleczki.jpeg

Startujemy 26.06.2021 r.  oficjalnym otwarciem, po którym specjalnie dla dzieciaków przygotowaliśmy AKADEMIĘ ROWEROWĄ ! Wieczór uświetnią Freaky Boys autorzy hitu „ Do białego rana” a po nich zespół PRESTO.

Niedzielę 27.06.2021 zaczniemy od występów przedszkolaków ze Strzeleczek, podstawówki SP Strzeleczki oraz grupy tanecznej GOK Strzeleczki. Popołudnie spędzimy w rytmach Schleiser Brass Band  a później czekają nas : występ biesiadny zespołu Blue Party, koncert Janusza i Dominiki Żyłka oraz zabawa z zespołem BIS.

Tegoroczne Dni Gminy będą wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że będziemy mogli się zobaczyć ale przede wszystkim z powodu LICYTACJI, którą przeprowadzimy na rzecz Wiktorii Scheit –  6 miesięcznej dziewczynki z Dobrej, która urodziła się z ciężką wadą układu kostno-stawowego. Pieniądze z licytacji przeznaczymy na rehabilitację, a w przyszłości na protezy i operacje.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców !

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 15-06-2021 12:38 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 15-06-2021 12:53
Przewiń do góryPrzewiń do góry