Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

LIPIEC Z GOK STRZELECZKI

Pierwszy miesiąc wakacji już prawie za nami, czas więc na krótkie podsumowanie wyjazdów i innych atrakcji, które Gok Strzeleczki zorganizował do tej pory dla dzieciaków z naszej gminy.

Rozpoczęliśmy  wyjazdem do kina Helios w Kędzierzynie Koźlu, który odbył się 07.07.2021. Uczestnicy mieli do wyboru dwa seanse : Kurdowie 2 oraz Tajemniczy Ogród.  Wycieczka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Kolejna w planie była wyprawa do Parku Alpak w Leśnicy oraz na zjeżdżalnię grawitacyjną na Górze św. Anny. Podczas pobytu dzieci mogły spróbować swoich sił w tworzeniu pierniczków w ramach warsztatów, pogłaskać i nakarmić alpaki oraz  własnoręcznie pokierować kolejką na zjeżdżalni. To nie był jednak koniec wrażeń, po wszystkich atrakcjach opiekunowie zabawiali dzieci w amfiteatrze.

Oprócz wyjazdów, GOK organizuje również zajęcia świetlicowe w swoich placówkach. Za nami już tydzień związany z kosmosem, malowanie piaskiem, twister, gigantyczne bańki, klocki konstrukcyjne i wiele wiele innych ! Nasi pracownicy bardzo się starają aby dzieci się nie nudziły i były zadowolone z proponowanych zajęć.

Już jutro przed nami wycieczka do kopalni w Złotym Stoku ale z tego relację zdamy później….

Bardzo wszystkim dziękujemy i zapraszamy !

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 20-07-2021 13:22 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 20-07-2021 13:22
Przewiń do góryPrzewiń do góry