Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Konkurs #koloroweogrody

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska w ramach realizacji projektu pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w Aglomeracji Opolskiej poprzez działania edukacyjno – informacyjne – etap II”, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, ogłosiło konkurs #koloroweogrody na zaplanowanie i aranżację miejsc zielonych np. ogrodów, skwerów, klombów, rabat o dostępności publicznej.

Celem konkursu jest promocja różnorodności biologicznej i zwrócenie uwagi na lokalne walory przyrodnicze, a w szczególności gatunki występujące lokalnie lub uprawiane tradycyjnie, a także działania pedagogiczne ukierunkowane na poszanowanie przyrody i zieleni w środowisku lokalnym. Konkurs ma promować estetykę w otaczającej przestrzeni publicznej, partycypację społeczną oraz odpowiedzialność za naturę, bioróżnorodność i przyrodę oraz przybliżyć lokalnej społeczności znaczenia ogrodu i sadu dla różnorodności biologicznej.

Szczegóły związane z udziałem w konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie oraz na stronie stowarzyszenia pod linkiem: https://aglomeracja-opolska.pl/realizowane-projekty/oglaszamy-konkurs-koloroweogrody . W załączniku można znaleźć także Kartę zgłoszeniową oraz plakat promujący akcję.

Termin nadsyłania prac konkursowych to 12 października 2021 roku.

PDFRegulamin - konkurs.pdf (519,83KB)

DOCXkarta zgłoszeniowa.docx (84,79KB)

plakat ogródki.png

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 25-08-2021 16:52
Przewiń do góryPrzewiń do góry