Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Sezon artystyczny w Racławiczkach

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia artystyczne w sezonie 2021/2022 w Domu Kultury w Racławiczkach.

Codziennie organizowane będą zajęcia, dlatego każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

W poniedziałki rozpoczniemy smaczną przygodę z DK Racławiczki tworząc przepyszne dania z instruktorką Danutą Pientka. Raz w miesiącu na uczestników będzie czekać niespodzianka, gdyż podczas zajęć odwiedzać nas będą znani kucharze, smakosze dań, ale również będziemy wyjeżdżać do lokali gastronomicznych, aby uczyć się od najlepszych.

Następnie w poniedziałki zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na zajęcia teatralno – musicalowe, które poprowadzi aktorka Magdalena Malik. Na zajęciach będą prowadzone zajęcia: umuzykalnianie ciała, taniec, śpiew, ćwiczenia dykcji, emisji głosu, etiudy teatralne, ale przede wszystkim dobra zabawa!

We wtorek będziemy tworzyć, wycinać, kleić, rysować, drapać itd. z instruktorką Pauliną Stryj. Wszystkie twórcze prace dzieci będą miały okazję wykonać podczas zajęć plastycznych, na miejscu w sali domu kultury, ale również w plenerze.

Plenerowe zajęcia będą również częścią warsztatów fotograficznych. Znany i ceniony fotograf Michał Szrajber zaprasza do wspólnej podróżniczo – fotograficznej przygody. Wszystkich pasjonatów fotografii i pięknych krajobrazów zapraszamy już 5 października o godzinie 17:00. Ze względu na czas trwania (2 godziny) warsztaty odbywać się będą co 2 tygodnie.

Środa to u nas dzień wokalu, więc wspólnie z Instruktorką Iwoną Preusner zapraszamy na grupowe zajęcia wokalne. Spotkania będą trwać po 1,5 godziny, a na pierwsze zajęcia zapraszamy już 6 października.  

Nowością w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach są zajęcia językowe. Język angielski i rosyjski prowadzić będzie Karolina Kosmalski. Serdecznie zapraszamy do zapisów. Pani Karolina to bardzo miła, wykwalifikowana i kompetentna poliglotka, która posiada również wykształcenie psychologiczne, więc jej sposób przekazywania wiedzy jest na pewno wyjątkowy.  

Na zakończenie tygodnia proponujemy, aby najmłodsi mieszkańcy poruszali się w rytm muzyki, ćwicząc przy tym swoje umiejętności muzyczne. Rytmika to zajęcia dla przedszkolaków i młodszych dzieci szkolnych, które mają na celu kształtować kulturę muzyczną i słuch dziecka. Zajęcia poprowadzi Magdalena Preusner.

Z pianistką Magdaleną Preusner odbywać się będą również indywidualne zajęcia muzyczne – nauka gry na pianinie. Terminy będą ustalane indywidulanie, liczba miejsc ograniczona, więc zapraszamy do wstępnych rezerwacji miejsc.

W sobotę wspólnie z DFK Racławiczki organizować będziemy dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat SAMSTAGSKURS. Zostały nam 4 wolne miejsca, chętne osoby prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny!

Samstagkurs.png

Zajęcia Racł..png

GOK w Strzeleczkach zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie zajęć.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW.

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 21-09-2021 14:59 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 21-09-2021 14:58
Przewiń do góryPrzewiń do góry