Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Przebudowa dróg już niebawem

                 logo 2 prow.png

Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja pn. Przebudowa dróg gminnych ul. Leśnej i Bocznej w miejscowości Racławiczki mająca na celu poprawę jakości dróg
 współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i oszczędzanie energii”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

 

       Dnia 22 listopada 2021 r. została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Handlowo – Usługowym LARIX Sp. z o.o. z Lublińca na wykonanie robót dot. „Przebudowy dróg gminnych ul. Leśnej i Bocznej w  miejscowości Racławiczki”.
       W pierwszej kolejności  prace będą prowadzone na ul. Bocznej. Następnie roboty budowlane przeniosą się na ul. Leśną. W ramach zadania zostanie przebudowana i poszerzona jezdnia. Wykonane również będą: odwodnienie, kanał technologiczny, zjazdy oraz pobocza z kruszywa łamanego.
Wartość zadania: 1 315 265,74 zł

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 23-11-2021 12:34
Przewiń do góryPrzewiń do góry