Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Pierwszy tydzień ferii za nami

W pierwszym tygodniu odbyły się dwa wyjazdy do kina (02.02.) oraz na lodowisko i ściankę wspinaczkową (04.02.) Ponadto w świetlicach odbywają się m.in. zajęcia artystyczne, ruchowe, plastyczne, kulinarne.

Obecny tydzień również zapowiada się ciekawie. Oprócz zajęć świetlicowych, organizowany będzie rodzinny wyjazd do Zabrza (09.02.), gdzie najmłodsi uczestnicy będą brać udział w Zimowych Warsztatach Magii w Sztolni Luiza. Na dorosłych też czekają atrakcje w tejże Sztolni, ponieważ będą mieli możliwość wzięcia udziału w podziemnym spływie.

Po wycieczce turystycznej w kopalni odbędzie się zwiedzanie Parku Miliona Świateł, gdzie każdy we własnym zakresie korzystać będzie z atrakcji parku.

Na zakończenie ferii w każdej świetlicy (10 lub 11 luty) odbędą się zajęcia dla dzieci pn. Bajkowy Świat. Obowiązywać będą wtedy stroje karnawałowe i przebrania. Zorganizowany zostanie w każdej świetlicy bal karnawałowy. Na zajęcia obowiązują zapisy u instruktorów Świetlicy. Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zapraszamy do rezerwacji miejsc.

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 07-02-2022 10:08 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 07-02-2022 10:09
Przewiń do góryPrzewiń do góry