Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Fotorelacja z ferii zimowych

Ferie to wymarzony okres na odpoczynek od nauki i czas wspólną zabawę. W tym raku w naszych placówkach, zachowując limity sanitarne i obostrzenia, organizowaliśmy zajęcia i warsztaty z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. Tematyka zajęć była przeróżna, przede wszystkim dostosowana do wieku uczestników. Pracownicy GOK prowadzili m.in. zajęcia kreatywne, sportowe, kulinarne, sprawnościowe, plastyczne, muzyczne. Łącznie we wszystkich placówkach podczas ferii było 221 odwiedzin. 


Jak wiadomo ferie kojarzą nam się z wyjazdami i u nas także nie mogło ich zabraknąć. W pierwszym tygodniu odbyły się 2 wycieczki do Opola. Pierwszy wyjazd, który miał miejsce 2 lutego zorganizowany był do Kina Helios. Wzięło w nim udział 44 dzieci. Uczestnicy mieli do wyboru następujący repertuar:  Spider-Man lub Sing 2. Pod koniec tygodnia 47 dzieci wyruszyło na wycieczkę na lodowisko i ściankę wspinaczkową.


Drugi tydzień był równie ciekawy. 09.02.2022r. odbył się wyjazd do Zabrza. Dzieci jak i dorośli mogli zwiedzić magiczną Sztolnię Królowej Luizy, oraz podziwiać piękno mieniących się kolorowych iluminacji świetlnych w Parku Miliona Świateł. Łączna liczba uczestników wynosiła 29 osób.


Coolturowe Ferie Zimowe 2022 w Gminie Strzeleczki zakończyły się kolorowym balem Bajkowego Świata. Przy dźwiękach muzyki, uczestnicząc konkurencjach sprawnościowych oraz tanecznych, dzieci spędzały miło i radośnie czas. Bale ze względu na obostrzenia zorganizowano w każdej świetlicy. Stroje karnawałowe dzieci były zróżnicowane, mogliśmy zobaczyć m.in. znanych bohaterów bajek i filmów. We wszystkich świetlicach na balach maskowych bawiło się łącznie 48 dzieci.


Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. 


Poniżej fotorelacja z ferii:

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 16-02-2022 16:21 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 16-02-2022 16:24
Przewiń do góryPrzewiń do góry