Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Spotkanie konsultacyjne w sprawie programu „Czyste powietrze”

Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka zaprasza mieszkańców Gminy zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 9 marca 2022 r. o godzinie 18.00, które odbędzie się w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. 

Dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze można uzyskać na wymianę źródła ciepła, instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, mikroinstalację fotowoltaiczną, ocieplenie przegród budowlanych, stolarkę drzwiową i okienną.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania.
Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu "Czyste Powietrze" znajduje się 
w budynku Urzędu Gminy I piętro pokój 111.

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 22-02-2022 14:48 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 26-07-2022 12:23
Przewiń do góryPrzewiń do góry