Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Pogaduchy i nie tylko…

Pogaduchy i nie tylko…

                W sobotę 12 marca w Sali GOK w Strzeleczkach odbyło się spotkanie zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Strzeleczkach z okazji Dnia Kobiet. Dla zgromadzonych Pań było ono doskonalą okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz oderwania się od codziennych zajęć i obowiązków.

                Uczestniczki miały okazję wysłuchać krótkiego wykładu pani Grażyny Kołodziej, dotyczącego zdrowego odżywiania, a następnie skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej oraz wykonać analizę składu ciała. Chętnych do poszerzania swojej wiedzy nie brakowało, a do pani dietetyk ustawiła się kolejka. Kolejnym punktem programu było spotkanie z panią Anną Saską – Seremet, mistrzynią Europy we fryzjerstwie artystycznym i wizażystką. Dzięki jej podpowiedziom zebrane panie dowiedziały się w jaki sposób najlepiej dbać o włosy by były zdrowe oraz jak szybko wykonać codzienny makijaż by wyglądać młodo i promiennie. Pani Ania bardzo chętnie i z humorem udzielała także odpowiedzi na zadawane przez publiczność pytania.

                Nie zabrakło także muzyki na żywo. Na scenie wystąpili Vanessa Siwy i Tymoteusz Bartkowiak. Ci młodzi i niezwykle utalentowani ludzie zaczarowali swoim niesamowitym koncertem zgromadzonych w sali słuchaczy. Ponadto na miłośniczki literatury czekał biblioteczny kącik czytelniczy, gdzie można było zapoznać się z nowościami wydawniczymi i nie tylko, porozmawiać o literaturze, wypożyczyć książkę, a także zapisać się do biblioteki. 

                Podczas spotkania, życzenia zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz uśmiechu na co dzień, złożył uczestniczkom Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka.

             Na zakończenie tego miłego wieczoru, każda z obecnych Pań otrzymała od organizatorów drobny upominek.

 

Opublikował(a): Klaudia Lipka Data publikacji: 15-03-2022 08:07 Modyfikował(a): Klaudia Lipka Data modyfikacji: 15-03-2022 08:19
Przewiń do góryPrzewiń do góry