Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2013

Do tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego, zgłoszono 25 realizacji, związanych z zagospodarowaniem parków, terenów rekreacyjnych, modernizacją obiektów drogowych i placów, adaptacją budynków użyteczności publicznej oraz kompleksów sportowych.

W wyniku przeprowadzonych wizji lokalnych do dalszej oceny konkursowej oraz do konkursu internautów wyłoniono 13 przedsięwzięć, w tym inwestycję gminy Strzeleczki - przebudowę rynku, zrealizowaną w ramach środków Leadera Partnerstwa Borów Niemodlińskich.

Konkurs internautów odbywać się będzie w dniach od 09.10.2013 r. do 20.10.2013 r.

Zgodnie z Regulaminem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2013 udział w konkursie „Nagroda Internautów” polega na oddaniu tylko jednego głosu na jedną z realizacji zamieszczonych na stronie internetowej UMWO.

Konkurs wygrywa ta realizacja, która otrzyma największą liczbę głosów. Wśród osób głosujących przez internet zostaną rozlosowane okolicznościowe pamiątki.

Wyniki konkursu internautów oraz decyzje Komisji konkursowej w sprawie przyznania nagrody głównej i wyróżnień ogłoszone zostaną w dniu uroczystego rozdania nagród przewidzianego w listopadzie br.

O terminie i miejscu wręczenia nagród, wyróżnień i okolicznościowych pamiątek, laureaci konkursu i wylosowani internauci zostaną powiadomieni pisemnie.

Link do strony gdzie można oddać swój głos (bezpłatnie): kliknij tutaj.


08 rynek strzeleczki.jpeg 01 rynek strzeleczki.jpeg 02 rynek strzeleczki.jpeg 03 rynek strzeleczki.jpeg 04 rynek strzeleczki.jpeg 05 rynek strzeleczki.jpeg 06 rynek strzeleczki.jpeg 07 rynek strzeleczki.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji o inwestycji na stronach : Przebudowa Rynku w Strzeleczkach, Otwarcie Rynku w Strzeleczkach - galeria zdjęć, Renowacja barokowej figury Św. Jana Nepomucena na Rynku w Strzeleczkach

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 11-10-2013 13:01 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 11-10-2013 13:19
Przewiń do góryPrzewiń do góry