Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Dni Gminy Strzeleczki - fotorelacja

W miniony weekend 4 i 5 czerwca bawiliśmy się podczas kolejnej edycji Dni Gminy Strzeleczki  organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach oraz Gminę Strzeleczki.

Sobotnią imprezę rozpoczęliśmy od biegów dzieci i młodzieży o Puchar Wójta. Nie zabrakło uwielbianych przez najmłodszych  animacji i zabaw dla dzieci i młodzieży. Nieco później, na scenie pojawiła się grupa Proskauer Echo, która porwała wszystkich do zabawy a wieczór zwieńczył zespół Soprano podtrzymując taneczne nastroje, które trwały do późnych godzin nocnych.

Niedzielę rozpoczęły prezentacje artystyczne dzieci z Przedszkola w Strzeleczkach, dzieci i młodzieży  ze szkół podstawowych w Strzeleczkach, Dobrej, Komornikach i Racławiczkach oraz grup tanecznych i grupy wokalnej „Wokaliza”, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach. W dalszej części programu czekał na nas pokaz specjalistycznego sprzętu ratowniczego OSP Strzeleczki oraz występ wokalisty i artysty estradowego Tomasza Calickiego. Wieczór zakończył się zabawą z Gwiazdą Wieczoru After Party oraz zespołem Rodos.

Dziękujemy za wspólne świętowanie Dni Gminy Strzeleczki 2022.

  l

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 09-06-2022 08:21
Przewiń do góryPrzewiń do góry