Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Rozdanie nagród w konkursie "Bioróżnorodność Gminy Strzeleczki w obiektywie"

               logo RPO.png

              22.06.2022 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbyło się wręczenie nagród laureatom i uczestnikom konkursu „Bioróżnorodność Gminy Strzeleczki w obiektywie”.
Wójt Gminy Strzeleczki – Marek Pietruszka powitał wszystkich i wręczył nagrody. Była również obecna Pani fotograf – Sarah Woelke, która prowadziła warsztaty fotograficzne w kwietniu br. w Mosznej. W krótkim podsumowaniu stwierdziła, że właśnie dzięki tym warsztatom poziom prac konkursowych był bardzo wysoki.
               Wydarzenie to było również okazją do przekazania aparatów fotograficznych Dyrektorom wszystkich Szkół Podstawowych, które uczestniczyły w konkursie.  Mamy nadzieję, że posłużą uczniom szkól terenu Gminy Strzeleczki w rozwijaniu pasji fotografowania

 

Projekt pn. „Śladami bioróżnorodności w sercu Opolszczyzny – bogactwo przyrody Gmin Strzeleczki, Krapkowice oraz Powiatu Krapkowickiego”
jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Decyzja nr RPOP.05.01.00-16-0001/17-00 z dnia 31 lipca 2018r.

Opublikował(a): Justyna Waligóra Data publikacji: 23-06-2022 09:57
Przewiń do góryPrzewiń do góry