Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Webinarium „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia"

Zapraszamy na webinarium

„Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia"

27 lipca 2022 r. , godz. 10.00

Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 26 lipca do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia.

 

Webinarium moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego
w Nysie. Informacje na temat wsparcia (Projekt Pomysł na starcie kluczem do biznesu) przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Dla kogo

Zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego w wieku od 30+ roku życia zamierzające założyć działalność gospodarczą, pozostające bez pracy (bezrobotne, poszukujące pracy, bierne zawodowo) oraz osoby pracujące (zatrudnione na umowach cywilnoprawnych, na umowach krótkoterminowych, których miesięczne zarobki nie przekraczają płacy minimalnej).

Więcej informacji:

https://www.dotacje.wup.opole.pl/

https://rpo.opolskie.pl/?p=104&lang=en

 

Opublikował(a): Klaudia Lipka Data publikacji: 21-07-2022 12:38 Modyfikował(a): Klaudia Lipka Data modyfikacji: 21-07-2022 12:39
Przewiń do góryPrzewiń do góry