Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Aktywni i rozśpiewani

W czwartek 21 lipca seniorzy uczęszczający na spotkania grupy Aktywni 60+ organizowane we współpracy GOK i GBP w Strzeleczkach, wybrali się na wakacyjny wyjazd integracyjny do Opola.

Na początku uczestnicy odwiedzili Muzeum Polskiej Piosenki. Tutaj  zwiedzający, wyposażeni w słuchawki i audioprzewodniki, mieli okazję obejrzeć teledyski, fragmenty koncertów, programów telewizyjnych, reportaży oraz wywiadów z artystami, a także posłuchać znanych polskich przebojów.  Podczas zwiedzania ekspozycji wszystkim dopisywał doskonały humor,  nie zabrakło nawet wspólnych tańców w rytm ulubionej muzyki. 

Kolejnym punktem wyjazdu był rejs statkiem po Odrze. Tutaj, obecni na wycieczce mieszkańcy gminy Strzeleczki z zainteresowaniem wysłuchali opowieści kapitana o historii najważniejszych miejsc Opola, a także podziwiali piękną panoramę miasta.

Na zakończenie wyjazdu seniorzy odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne państwa Lipińskich w Przysieczy. W tym spokojnym miejscu był czas na rozmowy, biesiadowanie przy grillu oraz wspólne śpiewanie.

Mimo upalnej pogody wszyscy doskonale się bawili i zgodnie zadeklarowali chęć udziału w kolejnych imprezach.  

 

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 25-07-2022 09:30 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 25-07-2022 09:37
Przewiń do góryPrzewiń do góry