Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Mikołajkowy Maraton Taneczny

Mikołajki to wyjątkowy dzień dla najmłodszych, a dla starszych okazja, by wrócić do czasów dzieciństwa, spotkać się w gronie znajomych i świetnie bawić w przedświątecznej, tanecznej atmosferze.

Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach zaprasza na  Mikołajkowy Maraton Taneczny, który odbędzie się 3 grudnia br. w Domu Kultury w Racławiczkach. Zajęcia poprowadzą  instruktorzy Scorpion Dance Team

Impreza skierowana jest dla wszystkich chętnych: dzieci, młodzieży i dorosłych, kobiet i mężczyzn. Bez zbędnej rywalizacji, spędźmy aktywnie i miło sobotnie popołudnie. Zapewniamy mnóstwo mikołajkowych atrakcji, gry i zabawy, mikołajowe upominki, świetną zabawę oraz poczęstunek.

Impreza odbędzie w 2 turach, pierwszej dla dzieci i drugiej dla młodzieży i dorosłych.

  1. 15.00-18.00 - dzieci od 4 do 12 lat
  2. 18.00-20.00 - młodzież i dorośli

Na maraton obowiązują zapisy- do 29 listopada 2022 r. (lub do wyczerpania miejsc).Więcej informacji pod nr telefonu 77 466 96 96 lub 77 407 66 60 wew. 129 w biurze GOK.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Zapraszamy wszystkich uczestników maratonu do przybycia w strojach związanych tematycznie z mikołajkami. Do imprezowego stroju można również dołożyć odpowiednie świąteczne akcesoria np. mikołajkową czapkę, rogi renifera, opaskę ze śniegową gwiazdką albo różdżkę Śnieżynki. Poczujmy razem zbliżający się świąteczny klimat!

Mikołajkowy maraton taneczny 4.png

 

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 21-11-2022 11:54
Przewiń do góryPrzewiń do góry