Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Piłka dla Afryki

Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl prowadzi akcję społeczną Piłki dla Afryki w ramach, której dzieciom ze szkoły Loltepes w Tanzanii zostaną przekazane materiały edukacyjne i sprzęt sportowy. Sukces akcji w 100% zależy od wysokiej frekwencji uczestników. 

Jesteś zapalonym kibicem? Chcesz zaangażować się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie polskiej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? Trzydzieści pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zapytasz: gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż cały dochód z reklam, które będą wyświetlane podczas rozwiązywania quizu, wesprze akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z małej wioski w Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w niesamowitą pracę, jaką od 2017 r. wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a nawet wyremontowanie szkoły w Loltepes - małej wiosce zlokalizowanej w środkowej części Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zebrane pieniądze. 

Jest to wydarzenie o międzynarodowym zasięgu. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach! 

Sukces tej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie umiejętności.

 

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 23-11-2022 12:04
Przewiń do góryPrzewiń do góry