Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Sylwester 2022/2023 - podsumowanie

Sylwester 2022/2023 za nami. Rekordowo ciepły Sylwester, według IMGW, była to najwyższa temperatura zanotowana ostatniego dnia roku w ciągu ostatnich 30 lat. W pięknie ozdobionym noworocznie Domu Kultury w Strzeleczkach bawiło się do białego rana 61 par. W taneczny rytm wszystkich gości wprowadził Dj Wasyl, nikt nie podpierał przysłowiowej ściany. W holu  domu kultury każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie na specjalnie przygotowanej noworocznej ściance. Nie zabrakło quizu muzycznego oraz losowania nagród przygotowanych przez pracowników GOK. 

Ciepła noc sprawiła, iż o północy na Rynku w Strzeleczkach pojawiło się mnóstwo ludzi podziwiających fajerwerki i składających sobie wzajemnie noworoczne życzenia. 

Dziękuję pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach za organizację tegorocznej zabawy sylwestrowej oraz sponsorom wszystkich nagród. Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Data publikacji: 02-01-2023 14:46 Modyfikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak
Przewiń do góryPrzewiń do góry