Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

VII edycja „Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego” realizowanego przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”. Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami.

Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, które mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Programie potrwa do 13 lutego 2023 r. Zgłoszenia do programu prosimy przesyłać na adres invest@ocrg.opolskie.pl. Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stroniehttps://ocrg.opolskie.pl/mentoring-biznesowy/.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Na stronie FB Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki znajduje się post zachęcający do udziału w programie, zapraszamy do udostępnienia, link tutaj: https://linkd.pl/24puc 

Mentoring Biznesowy 940788 px 002.png

Opublikował(a): Klaudia Lipka Data publikacji: 27-01-2023 14:01 Modyfikował(a): Klaudia Lipka Data modyfikacji: 27-01-2023 14:01
Przewiń do góryPrzewiń do góry