Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że 15 maja 2023 r. o godzinie 1700 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

Dofinansowanie obejmuje wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku, m.in. docieplenie przegród budowlanych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż lub modernizację instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej czy też zakup instalacji fotowoltaicznej.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkie osoby, które są zainteresowane uzyskaniem dofinansowania z Programu Czyste Powietrze.

Jednocześnie przypominamy, że w Punkt konsultacyjno-informacyjny znajduje się w budynku Urzędu Gminy pok. 111, w którym można uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie.

CzystePowietrze.png

Opublikował(a): Laura Nowotny Data publikacji: 08-05-2023 10:38 Modyfikował(a): Laura Nowotny Data modyfikacji: 08-05-2023 10:35
Przewiń do góryPrzewiń do góry