Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie plastycznym - Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka

III edycja konkursu plastycznego - Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pn. „Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i wczesnoszkolnym (7-9 lat).

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wieś.

ZAŁOŻENIA KONKURSU

Konkurs trwa od 17 lipca 2023 r. do 15 września 2023 r.

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i wczesnoszkolnym (7-9 lat) z województwa opolskiego, których opiekunowie poprawnie wypełnią i dostarczą dokumenty stanowiące załączniki do regulaminu.

Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę przekazując ją wraz z dokumentacją (załączniki nr 1, 2, 3 do regulaminu) do Opolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Technika wykonania jest dowolna. Oczekujemy własnoręcznie wykonanych prac. Praca powinna być w formacie A-4.

Szczegóły w linku: https://www.gov.pl/web/arimr/iii-edycja-konkursu-plastycznego---nasza-opolska-wies-widziana-oczami-dziecka

Konkur_plastyczny_dla_dzieci__III_edycja.png

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 27-07-2023 10:17
Przewiń do góryPrzewiń do góry