Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Wspaniały sukces Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach

Z przyjemnością informujemy mieszkańców Gminy Strzeleczki, iż w wyniku przeprowadzonej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. E. Smołki analizy działalności bibliotek za 2014 rok Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zajęła I miejsce pod względem liczby czytelników wśród wszystkich bibliotek w województwie opolskim.

Nasza Gminna Biblioteka uzyskała wskaźnik 28,7 czytelników na 100 mieszkańców przy średniej wojewódzkiej wynoszącej 15,7 czytelników. Jednocześnie pod względem liczby wypożyczeń
na poziomie 642,1 na 100 mieszkańców (średnia wojewódzka wynosi 389,9) plasuje naszą bibliotekę na 3 miejscu w województwie i I wśród bibliotek wiejskich.

Taki wynik jest zasługą zarówno pracowników biblioteki publicznej wraz z jej filiami, ale również zasługą mieszkańców gminy Strzeleczki potwierdzoną aktywnością czytelniczą.

Wobec powyższego serdecznie gratulujemy Pani Kierownik GBP Pani Bogumile Becker-Kalicińskiej
oraz jej pracownikom za szczególne osiągnięcia w wynikach pracy, a także zaangażowanie na rzecz promowania czytelnictwa w Gminie Strzeleczki, z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

 

Załącznik: Pismo dyrektora WBP w Opolu

Dyrektor Wojewódzkiej Bibiloteki Publicznej w Opolu - informacja.jpeg

Opublikował(a):  Data publikacji: 08-05-2015 15:16 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 11-05-2015 10:27
Przewiń do góryPrzewiń do góry