Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Spotkanie konsultacyjne strategii borów niemodlińskich.

Mieszkańcy gminy Strzeleczki i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące nowotworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju Borów Niemodlińskich do roku 2020. 
Spotkanie ma charakter otwarty, tzn. będzie mógł w nim uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy Strzeleczki. W trakcie spotkania będziemy dyskutować w jakim kierunku powinny rozwijać się gminy skupione wokół Borów Niemodlińskich, na jakie działania należy przeznaczyć prawie 10 mln zł do roku 2020 oraz jakie są mocne i słabe strony 8 gmin Borów Niemodlińskich. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach, włączenia się w prace nad nową Strategią i zgłaszania swoich uwag i pomysłów. To m.in. od Państwa, mieszkańców gminy Strzeleczki i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich zależy na co i jak zostanie przeznaczonych 10 mln zł w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. 

Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2015 roku o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, ul. Rynek 4.

Serdecznie zapraszamy do udziału Stowarzyszenia, osoby działające społecznie, przedsiębiorców, parafie, Koła Gospodyń, OSP, kluby sportowe, wszystkich zainteresowanych tematyką środków UE i rozwojem lokalnym. 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 29-07-2015 16:23 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 29-07-2015 16:29
Przewiń do góryPrzewiń do góry