Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Zapraszamy na koncert charytatywny

koncert charytatywny logo.png

Zuzia Macheta, Paulina Liniewska i Łukasz Sebastian Wilk czekają na Waszą pomoc. Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejny z cyklu koncertów charytatywny na rzecz tych trojga małych bohaterów. W programie wiele atrakcji – będzie muzycznie i sportowo. Wystąpi m.in Grzegorz Wilk.  Musicie tam być!

 Piękne kobiety, rywalizacja żywych piłkarzyków i niesamowita dawka muzyki. Kolejny koncert charytatywny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krapkowicach i Komitet Społeczny na rzecz Zuzi Machety, Pauliny Liniewskiej i Łukasz Sebastian Wilka zapowiada się niezwykle ciekawie.

Impreza rozpocznie się mocnym piłkarskim akcentem w czwartek o godzinie 18:00 na parkingu za krapkowickim starostwem.  Publiczność będzie mogła podziwiać “Mistrzostwa Żywych Piłkarzyków” o Puchar Macieja Sonika Starosty Krapkowickiego. Co ciekawe, w rywalizacji udział wezmą najpiękniejsze kobiety Opolszczyzny. W składzie MISS znajdzie się Miss Polonia 2005 Malwina Ratajczak, Anna Pabiś II Wicemiss Polski( obecnie Licencjonowany Organizator Miss Polski Opolszczyzny) Nicola Jagieła Miss Opolszczyzny 2015, Aleksandra Horodyska III Wicemiss Polski Nastolatek, Agata Baron I Wicemiss Opolszczyzny 2015 i Anna Hadamik II Wicemiss Opolszczyzny Nastolatek.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcecie sprawdzić, kto stanie do zaciętej walki bądźcie razem z nami.

- Możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć,  że w naszym powiecie zagoszczą zawodnicy na co dzień walczący na różnych boiskach w popularnych dyscyplinach- wyjaśnia wicestarosta Sabina Gorzkulla – Kotzot.

Po zmaganiach sportowych przyjdzie czas na doznania muzyczne. Dla naszych małych bohaterów zagrają: POP MARLEJ, Michał i Waldemar Orłowscy, Śierściuchy, BOGUSZ, ARCI, Igor Dzielny( Dzielecki), DJ Pit( Piotr Malkusz) oraz znany między innymi z programu Jaka to melodia i współpracy z Piotrem Rubikiem – Grzegorz Wilk. Zabawa do późnych godzin wieczornych gwarantowana!

Nie zapomnijcie dołożyć swojej cegiełki do tej wyjątkowej inicjatywy mającej pomóc trojgu małych bohaterów i ich rodzinom. Bądźcie razem z nami!

koncert charytatywny.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 29-07-2015 16:44 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 29-07-2015 16:47
Przewiń do góryPrzewiń do góry