Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Dni Gminy Strzeleczki 2024

8-9 czerwca 2024 - Dni Gminy Strzeleczki

Przed nami nasze cykliczne wydarzenie, kojarzące się z rozpoczęciem lata, pełne radości, zabawy i muzyki dla całych rodzin.

Rozpoczynamy w sobotę, 8 czerwca blokiem związanym z obchodami Dnia Dziecka.

Na początek wystartują najmłodsi mieszkańcy gminy biorący udział w "Biegu dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Strzeleczek" 

Darmowy dmuchaniec, fotobudka oraz animacje w ramach "Biblioteki pod Chmurką" to kolejne atrakcje czekające na dzieciaki.

Sobotni wieczór, pełen największych przebojów muzycznych uświetni znany i lubiany przez wszystkich DJ MISTER. W tanecznym nastroju pozostaniemy już do późnych godzin nocnych razem z Zespół Soprano 

Niedziela, 9 czerwca, to dzień pełen wrażeń. Na scenie pojawią się grupy artystyczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach oraz występy dzieci przedszkolnych i szkolnych. Utalentowani tancerze grup Mini Strzeleczki i Fresh Strzeleczki Scorpion DT zatańczą dla Was około godz. 15.30. A tuż za nimi będziemy mieli okazję obejrzeć zmagania Akademii Karate Tradycyjnego, Sekcji GOK Strzeleczki.

Niedzielne popołudnie umili koncert Krystyna Giżowska. "Złote Obraczki" "Przeżyłam z Tobą tyle lat" czy "W drodze do Fontainebleau" to tylko niektóre z przebojów znanej i lubianej artystki.

Tuż po godz. 19.00 największe przeboje grupy muzycznej PAPA DANCE przypomni jej wokalista Paweł Stasiak - gwiazda niedzielnego wieczoru.

Na zakończenie dwudniowych obchodów, zapraszamy na zabawę z Zespół Rodos.  To będzie niezapomniane zakończenie wyjątkowych Dni Gminy Strzeleczki 2024!

Dołączcie do naszych obchodów i spędźcie niezapomniany weekend pełen radości, zabawy i wspólnych przeżyć!

DOCXRegulamin Biegu.docx (20,77KB)
DOCXRegulamin imprezy.docx (15,86KB)
 

DNI GMINY 2024.png

  • mapa parkingów

parkingi - Dni Gminy.jpeg 

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 14-05-2024 13:37
Przewiń do góryPrzewiń do góry