Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej
  • »

Dni Gminy Strzeleczki 2024 - podsumowanie

DNI GMINY STRZELECZKI 2024

W sobotę, 8 czerwca, boisko sportowe w Strzeleczkach stało się areną pełną energii, radości i zdrowej rywalizacji , która towarzyszyła nam od pierwszych godzin Biegu dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Strzeleczek.

Młodzi zawodnicy w różnym wieku, pełni zapału i sportowego ducha, stanęli na starcie, gotowi do walki o tytuł najlepszego biegacza. Emocji i wzruszeń było co niemiara. Drodzy uczestnicy zawodów dzięki Waszemu zaangażowaniu i duchowi rywalizacji, mogliśmy wspólnie cieszyć się sportem i promować zdrowy tryb życia. 

Po biegu, wszyscy uczestnicy oraz kibice mogli cieszyć się Dniami Gminy Strzeleczki, które obfitowały w atrakcje aż do samej nocy .

Na placu zabaw, w wydzielonej strefie, animatorzy dwoli się i troili, tak aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, a uśmiechy na twarzach były najlepszym dowodem na to, że zabawa była udana.

Dni Strzeleczek to nie tylko święto dla dorosłych, ale również wyjątkowy czas dla najmłodszych, którzy mogli spędzić go aktywnie i w gronie rówieśników.

Wspólna zabawa przy dźwiękach największych przebojów muzycznych, serwowanych przez DJ Mister oraz Zespół Soprano, dostarczyła nam wszystkim mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Niedzielne popołudnie rozpoczęły występy artystyczne dzieci i młodzieży.

"Przyjaciele Ukulele, grupy wokalnej GOK oraz dzieci przedszkolne i szkolne z gminnych placówek oświatowych zachwyciły publiczność swoimi talentami i zaangażowaniem.

Nie zabrakło występów tanecznych przygotowanych przez grupy Scorpion DT , Mini Strzeleczki oraz Fresh Strzeleczki. Ich dynamiczne i pełne energii pokazy wzbudziły podziw wśród widzów i rozgrzały atmosferę.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz Grupy Karate działającej przy GOK Strzeleczki. Młodzi karatecy zaprezentowali swoje umiejętności w spektakularnym stylu, demonstrując precyzję i dyscyplinę.

Wieczór upłynął pod znakiem niezapomnianych koncertów. Na scenie pojawiła się Krystyna Giżowska , której występ dostarczył publiczności wielu wzruszeń.

Mieliśmy również okazję wysłuchać Pawła Stasiaka, który przypomniał nam największe hity grupy PAPA DANCE, przenosząc nas w klimaty lat 80. i 90.

Do późnych godzin bawiliśmy się z Zespół Rodos , który zapewnił doskonałą oprawę muzyczną i stworzył niezapomniany taneczny klimat.

Drugi dzień tegorocznych DNI GMINY STRZELECZKI 2024 zakończył się w radosnej i pełnej pozytywnych emocji atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia a uczestnikom za wspólne świętowanie!

Lista sponsorów: PDFSPONSORZY Dni Gminy 2024.pdf (10,68MB) https://www.facebook.com/burmistrzstrzeleczek/videos/472229005180077/

 

 

 

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 10-06-2024 17:28
Przewiń do góryPrzewiń do góry