Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

COOLTUROWE WAKACJE Z GOK 2024

 COOLTUROWE WAKACJE Z GOK

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi niezapomniane wyjazdy organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach! 

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę pełną atrakcji, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości i wrażeń:

 Kino Helios w Opolu - Wybierzemy się na seans filmowy, gdzie obejrzymy kolejne przygody uwielbianych Minionków!

 Moszna Zamek - Tajemniczy zamek z pięknym parkiem, pełen legend i historii. Idealne miejsce na spacer i odkrywanie tajemnic przeszłości.

 HopLandia - Sala Zabaw w Opolu i Odskocznia - Park Trampolin w Opolu - Miejsca, gdzie skakanie i akrobacje dostarczą mnóstwo zabawy i śmiechu. To świetna okazja, aby spożytkować wakacyjną energię!

 EnergyLandia- Największy park rozrywki w Polsce, pełen ekscytujących atrakcji i rollercoasterów. Przygotujcie się na dzień pełen adrenaliny!

 Hydropolis - Interaktywne centrum wiedzy o wodzie we Wrocławiu. Idealne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o tym, co kryje się pod powierzchnią wody.

 Fikołki Sala Zabaw Wroclavia Wrocław- Raj dla dzieci! Liczne zjeżdżalnie, małpi gaj, tory przeszkód i wiele innych atrakcji zapewnią niezapomniane chwile radości.

 Park Opole - Wycieczka do pięknego parku, gdzie można odpocząć na łonie natury, spacerować po alejkach i korzystać z uroków letnich dni.

Nie przegapcie okazji na wspólne wakacyjne przygody! Więcej informacji oraz zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach.

Czekamy na Was! 

Green and Yellow Illustrative Kids Summer Camp Flyer 3.png

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka-Ptak Data publikacji: 20-06-2024 08:22
Przewiń do góryPrzewiń do góry