Komunikat - alarmy ćwiczebne
Informujemy, że w dniach 13 - 14 października 2015 r. w godz. 800 - 1600 odbędzie się krajowe ćwiczenie RENEGADE – SAREX 15/II obejmujące obszar województwa opolskiego. Podczas ćwiczeń na obszarze objętym zagrożeniem będzie realizowany trening systemu alarmowania i ostrzegania z załączeniem syren alarmowych.
Syreny będą emitować sygnał „Ogłoszenie alarmu – modulowany dźwięk syreny w okresie trzech minut” oraz „Odwołanie alarmu – ciągły dźwięk syreny w okresie trzech minut.
W związku z powyższym prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju ponieważ będą to tylko ćwiczenia !!!
Opublikował(a): Karol Trinczek
Data publikacji: 12-10-2015 14:31
Modyfikował(a): Karol Trinczek
Data modyfikacji: 12-10-2015 14:32






