Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Fotorelacja z Maratonu Fitness

Na trzygodzinny trening przybyło prawie 100 osób. Bardzo cieszy nas fakt, że oprócz kobiet obecne były dzieci, młodzież, ale również aktywny udział brali mężczyźni. W przerwach pomiędzy 30-40 minutowymi zajęciami losowane były atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: Klub Synergia Fitness Krapkowice, Moszna Zamek, Hanex Nails & Makeup, Hotel Dębowe Wzgórze, Poradnia Dietetyczna Zdrowe Krapkowice, Salon Fryzjerski JK Style.

Ideą spotkania było aktywne i zdrowe spędzanie czasu wolnego z dala od substancji psychoaktywnych. Założeniem było również pchnąć dotąd niezdecydowane osoby w stronę zdrowego stylu życia oraz zachęcić do szukania odpowiedniej dla siebie aktywności fizycznej i odkryć w niej pasję.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za tak wspaniałą frekwencję, która utwierdziła nas w przekonaniu o kontynuowaniu tego typu imprez na terenie gminy. Dziękujemy również wszystkim trenerom oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej imprezy.

Poniżej zapraszamy na fotorelację z Maratonu Fitness. 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 13-11-2015 09:34 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 13-11-2015 09:36
Przewiń do góryPrzewiń do góry