Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny

kdr2 logo.jpeg

 

Informujemy, że na stronie www.rodzina.gov.pl oraz www.empatia.mpips.gov.pl można wypełnić wstępny formularz w postaci e-deklaracji poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku firm działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

Status partnera programu to szereg korzyści, takich jak wzrost rozpoznawalności czy też pozyskanie grupy lojalnych klientów. Swoją Kartę odebrało już ponad 1,3 mln osób, a prawie 1,5 mln złożyło wnioski o jej wydanie. W sumie w Polsce jest 3,4 mln osób w rodzinach wielodzietnych. Dodatkowo partnerzy mogą posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Liczba partnerów Karty Dużej Rodziny systematycznie rośnie. W programie uczestniczy już ponad 1000 firm i instytucji, które oferują zniżki dla rodzin w ok. 10.5 tyś. miejsc w Polsce. Nie trzeba być dużą firmą, żeby dołączyć do programu.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Deklarację można złożyć tutaj: deklaracja karty dużej rodziny.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 25-11-2015 16:03 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 25-11-2015 16:06
Przewiń do góryPrzewiń do góry