Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Spotkanie Parafialnego Koła Emerytów i Rencistów ze Strzeleczek

W dniu 16.12.2015 r. w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach odbyło się Bożonarodzeniowe Spotkanie Parafialnego Koła Emerytów i Rencistów ze Strzeleczek. Spotkanie rozpoczął Pan Karol Spałek - Prezes Parafialnego Koła Emerytów i Rencistów. Następnie wystąpił chór z Gimnazjum w Strzeleczkach z programem kolędowym oraz  dwie grupy taneczne, również z Gimnazjum w Strzeleczkach.

Proboszcz Parafii p.w. Św. Marcina w Strzeleczkach ks. Jan Buhl wprowadził uczestników w bożonarodzeniowy nastrój  przez dzielenie się tradycyjnym opłatkiem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd. W spotkaniu uczestniczył również Pan Bernard Riedel - Dyrektor Gimnazjum w Strzeleczkach, który złożył świąteczne życzenia. O uczestnikach spotkania nie zapomniał również Wójt Gminy Strzeleczki Pan Marek Pietruszka, który zawsze chętnie uczestniczy w spotkaniach Parafialnego Emerytów i Rencistów ze Strzeleczek. Wszystkich uczestników serdecznie przywitał oraz życzył zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy wspólnym śpiewaniu kolęd, przy gorącym posiłku oraz słodkim poczęstunku.

                                                                                                                                                                                     Karol Spałek

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 23-12-2015 12:39 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 23-12-2015 12:45
Przewiń do góryPrzewiń do góry